Шкільна математика

5-11 класи

У кожному класі є діти, які сприймають математику як неперервне страждання, а від контрольних з математики у них просто стрес. Батьки не знаходять спокою і задаються питаннями, як це сприймати, чим допомогти своїй дитині?

Проблема дійсно глобальна: «У більшості дітей математика, як шкільний предмет, викликає нудьгу, боязнь і відразу. А все з-за того, що неправильно викладається. Основна частина вчителів, на превеликий жаль, переконані, що математика дана тільки дітям з «особливими математичними потребами», а дітей, які слабші за інших, вважають обмеженими і нездібними.

Для чого ж в дійсності потрібна математика і яким чином цей складний предмет може допомогти всім дітям в житті? Давайте виділимо плюси. Перший плюс якби "складної" науки – розвиток логічного мислення. Такий вид мислення знадобиться не тільки під час розв’язування рівнянь та інших шкільних прикладів, а й для систематизації знань, підвищення самооцінки та вміння відстоювати свою точку зору. Людині будь-якої професії в наш час не обійтися без логічного мислення і системності. Другим плюсом математики є розвиток впевненості в собі.

Учні, які обожнюють математику, допитливі, готові ризикувати, не боятися проблемних ситуацій, люблять експериментувати, робити нові відкриття, не бояться зробити помилку. Третім плюсом математики є вміння пізнавати світ по-особливому. Цей особливий «нестандартний» сенс математики допомагає школярам зрозуміти, в чому суть і для чого потрібна ця дисципліна в освіті.

Наше завдання – допомогти кожному учню зрозуміти, що означає математичний азарт, як можна цікаво вчити математику, не задумуючись про труднощі. Досвідчений репетитор завжди знайде точки дотику з Вашою дитиною. Важливо, щоб Ваша дитина знайшла з репетитором контакт, і не було часу нудьгувати. У нас Ви найдете людину, захоплену математикою, готову передати свій вогонь дитині. Це не означає, що відразу ж після цього Ваша дитина буде «зіркою» на уроках у школі та отримувати відмінні оцінки. Проте вона повірить у власні сили та вміння, буде почувати себе впевненіше, позбудеться страхів, і почне, насамкінець, отримувати величезне задоволення від занять математикою!