Конкурси з математики

Багатьох цікавить питання: чи потрібні школярам математичні олімпіади і різноманітні конкурси? Напевно мало хто захоче сказати "ні". Діти будь-якого віку люблять захоплюючу гру, конкурси, змагання. Участь в конкурсах і олімпіадах – це завжди азарт, емоційний спалах, тренування розуму і мобілізація сил.

Проблема полягає в тому, що основна частина дітей не бере участь в традиційних олімпіадах. Метою олімпіади є виявлення особливо обдарованих та унікальних дітей, так званих "індиго". Звичайно пошук проводять серед учнів, яким цікава математика як не просто шкільний предмет, а метод відкриття чогось нового. Тому, коли з класу беруть звичайного школяра для участі в олімпіаді, то він розгублюється і не знає, що робити. Він вважає, що приклади із зірочкою створені не для нього, а для відмінників.

Багаторічний досвід допоміг нам створити унікальну базу корисних розвиваючих задач. Більшість методів розв’язування задач цілком нові. Можем з впевненістю сказати, що їм нема аналогів. Більш того задачі доступні для будь-якої дитини незалежно від її знань в сфері математики.

Такі заняття можуть зацікавити і викликати бажання вчитися навіть тих школярів, які ще не показують схильності до математики.