Шкільна математика

У кожному класі є діти, які сприймають математику як неперервне страждання, а від контрольних з математики у них просто стрес. Батьки не знаходять спокою і задаються питаннями, як це сприймати, чим допомогти своїй дитині?
Проблема дійсно глобальна: «У більшості дітей математика, як шкільний предмет, викликає нудьгу, боязнь і відразу. А все з-за того, що неправильно викладається. Основна частина вчителів, на превеликий жаль, переконані, що математика дана тільки дітям з «особливими математичними потребами», а дітей, які слабші за інших, вважають обмеженими і нездібними.

Детальніше

Підготовка до екзаменів (9кл., 11 кл.), ЗНО

Шкільний час – дуже великий відрізок часу, під час якого учень отримує необхідні йому знання з різних шкільних предметів.
Проте в старших класах школярі починають активно готуватися до випускних екзаменів, здачі ЗНО для вступу і продовження навчання в вищих навчальних закладах. Мабуть, найскладнішим і заплутаним предметом є математика.

Детальніше

Підготовка до заліків і екзаменів у вузах

Ми допоможемо Вам швидко й ефективно підготуватися до екзаменів будь-якої сфери математичних дисциплін: теорія чисел, лінійна алгебра, вища або аналітична геометрія, математичний аналіз, теорія функцій та ін.
Всі заняття ґрунтуються на принципі "навчити вчитися", для того щоб далі Ви змогли без допомоги репетитора долати будь-які труднощі.

Детальніше

Конкурси з математики

Багатьох цікавить питання: чи потрібні школярам математичні олімпіади і різноманітні конкурси? Напевно мало хто захоче сказати "ні". Діти будь-якого віку люблять захоплюючу гру, конкурси, змагання. Участь в конкурсах і олімпіадах – це завжди азарт, емоційний спалах, тренування розуму і мобілізація сил.

Детальніше

Навчання online

Для економії часу ми рекомендуємо вивчати математику online. У результаті якість знань така ж сама як під час звичайного повноцінного заняття в класі.
Під час онлайн уроку з використанням Zoom, Skype або ін. ми використовуємо новітні технології, щоб Ви могли бачити у себе на екрані завдання або сторінку підручника, відповідати на запитання, малювати рисунки, будувати графіки, повноцінно брати участь у діалозі.

Детальніше

Індивідуальні консультації

Ви маєте можливість отримати кваліфіковану відповідь на будь-які запитання, пов'язані з вивченням математики, в онлайн режимі (веб-конференція)
Всі індивідуальні консультації надаються за попереднім записом по телефону або електронній пошті та після узгодженням з викладачем.